Aktualności

co nowego u nas?

Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne ogłasza nabór na stanowisko trenera z zakresu prawa pracy

Wymagania :

wykształcenie min. licencjat,
bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,
wysoka kultura osobista,
zdolności i otwartości na komunikowanie się,
poczucia odpowiedzialności,
otwartość, kreatywność, cierpliwość, dyskrecja, empatia, opanowanie,
postawa budząca zaufanie,
dobra organizacja pracy,
umiejętności prowadzenia pracy grupowej z uczestnikiem, w szczególności z uczestnikiem trudnym,
umiejętności nawiązywania współpracy z innymi instytucjami i jednostkami

Mile widziane:
znajomość kodeksu pracy

Główne obowiązki:

prowadzenie zajęć grupowych z zakresu prawa pracy dostosowanych do profilu odbiorców
prowadzenie dokumentacji pracy z uczestnikami,
sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości związanej z zakresem zadań stanowiska,
udział w spotkaniach zespołu,

Warunki pracy:

w wyniku naboru zostanie zatrudniona 1 osoba - umowa o pracę
wymiar czasu pracy: 1/10 etatu;
miejsce świadczenia pracy: Poznań, ul. Borówki

Wymagane dokumenty:

życiorys (CV),
list motywacyjny,

w terminie do 28.06.2017 r. lub na adres: Pogotowie Społeczne, ul. Borówki 4, 61-304 Poznań.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Trener z zakresu prawa pracy”.

Stowarzyszenie zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Beata Benyskiewicz
Odsłony: 256

Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu. Mikołaj Wasiljewicz Gogol.