Aktualności

co nowego u nas?

Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne ogłasza nabór na stanowisko prowadzącego kafejkę internetową z czytelnią prasy

Wymagania :

wykształcenie min. średnie,
bardzo dobra umiejętność obsługi komputera: MS Office i Internet, poczta
wysoka kultura osobista,
zdolności i otwartości na komunikowanie się,
poczucia odpowiedzialności,
cierpliwość,
postawa budząca zaufanie,
dobra organizacja pracy,
umiejętności prowadzenia pracy z uczestnikiem, w szczególności z uczestnikiem trudnym,

Mile widziane:
oferta również dla emerytów i rencistów.

Główne obowiązki:
dbanie o czystość stanowisk i sprawność komputerów (kontakt z informatykiem)
obsługa drukarek skanera, kserokopiarki
pomoc osobom korzystającym w obsłudze komputera
pomoc w podstawowych czynnościach związanych z edycją tekstu, obsługą wyszukiwarki czy tworzeniem poczty email
zapewnienie dostępu do prasy
troska o aktualizację dostępnych tytułów prasowych
sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości związanej z zakresem zadań stanowiska

Warunki pracy:

w wyniku naboru zostanie zatrudniona 1 osoba - umowa zlecenie
wymiar czasu pracy: 4 godz. dziennie od pon. do piątku w godz. od 15.00 – 19.00
miejsce świadczenia pracy: Poznań, ul. Borówki

Wymagane dokumenty:

życiorys (CV),
list motywacyjny,

w terminie do 28.06.2017 r. lub na adres: Pogotowie Społeczne, ul. Borówki 4, 61-304 Poznań.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Kafejka internetowa”.

Beata Benyskiewicz
Odsłony: 428

Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu. Mikołaj Wasiljewicz Gogol.