Aktualności

co nowego u nas?

Jeśli właśnie jesteście w okresie swojego życia, w którym bycie z małymi dziećmi w domu jest na pierwszym planie, to zapraszamy Was do współtworzenia małej grupy Mam. Grupa „Mama nie sama” powstaje w odpowiedzi na potrzeby Matek, które poszukują nowych znajomości i ciekawych inspirujących spotkań. Każda z Nas jest inna i może co innego  wprowadzić na spotkanie. 

Jak wyglądają takie spotkania? 

Części zajęć przypisany będzie temat przewodni, np. “Kilka słów o miłości - jak rozpoznać i stosować różne języki miłości”, “Wspieranie więzi miedzy rodzeństwem”, “Jak przy dzieciach pielęgnować więź małżeńską?”, “Kilka nawyków, które sprawią, że staniesz się szczęśliwą mamą”, “Smaki macierzyństwa- gorzka porażka i słodkie zwycięstwo.”, a inne projektowane będą według Waszych pomysłów i potrzeb. Ideą spotkań jest rozwijanie swojego potencjału by jak najpełniej cieszyć się z tego czasu, w którym jesteśmy i by rozkwitać jako kobiety, matki, żony… krótko mówiąc - chcemy spotykać się w gronie kobiet, porozmawiać, nieco wypocząć, może czegoś się nauczyć, dowiedzieć, zainspirować. Zajęcia poprowadzą dwie psycholożki-mamy. Nie martwcie się co w tym czasie będzie z Waszymi dziećmi- przyjdźcie razem z nimi. Spotkania odbywać się będą w godzinach 10:00-12:00 w terminie od marca do czerwca co dwa tygodnie.

 

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, nr 600 795 738 lub

e- mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/events/184023585287254/

 

Program finansowany jest przez Miasto Poznań

 

Beata Benyskiewicz
Odsłony: 3841

Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu. Mikołaj Wasiljewicz Gogol.