Chcę pomóc

Darowizna

Przekaż darowiznę finansową

Możecie Państwo pomóc nam zmienić sytuację życiową osób w kryzysie bezdomności, rodzin i dzieci znajdujących się w słabej kondycji psychicznej  i socjalnej wpłacając darowiznę na cele statutowe konto nr 73 1090 1359 0000 0001 3567 0432 

dane do przelewu:
Pogotowie Społeczne, ul. Bydgoska 6/7, 61-123 Poznań

Możesz pomóc już teraz!

Pomagaj systematycznie

Proces wychodzenia z bezdomności jest procesem długotrwałym wymagającym wsparcia na każdym etapie. Nasi pracownicy towarzyszą osobom bezdomnym w środowisku ich przebywania (streetworking), w prowadzonych przez nas schroniskach i noclegowaniach, miejscach izolacyjnych, prowadzą terapię oraz organizują zajęcia przyuczenia zawodowego w ramach Centrum Integracji Społecznej Darzybór. Nie ma szans na zmianę bez prowadzenia mieszkań wspieranych i chronionych.

Twoje comiesięczne wpłaty nawet w symbolicznym wymiarze pomogą nam realizować program wychodzenia z bezdomności.


Jak wspierać regularnie?

Zdecyduj, jak często i jaką kwotą chcesz wspierać osoby w kryzysie bezdomności objęte wsparciem  Pogotowia Społecznego. Nawet niewielkie, ale regularne wpłaty mają ogromne znaczenie!

Wybierz dzień, w którym chciałbyś dokonywać wpłat. Dla pewności możesz zapisać informację w swoim kalendarzu.

Wiele banków oferuje klientom stałe zlecenie przelewu. Sam ustalasz, jak często i jakiej wysokości kwoty będą przekazywane na konto Pogotowia Społecznego.
Nie musisz o niczym pamiętać – bank pamięta za Ciebie.

Super User
Odsłony: 2688

Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu. Mikołaj Wasiljewicz Gogol.